Pomóżmy razem Syryjczykom – wielki koncert charytatywny w synagodze

Często zastanawiamy się, co zrobić, aby pomóc cierpiącym. W tym roku podczas Dni Wzajemnego Szacunku odbędzie się wyjątkowy koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie działań Polskiej Akcji Humanitarnej w Syrii. W momencie, gdy uchodźcy pukają do drzwi Europy, a miliony osób na całym świecie nie mogą wyruszyć w podróż po przeżycie, cierpiąc głód i prześladowanie, mamy niesamowitą okazję, aby aktywnie włączyć się do pomocy. W poniedziałek, 9 listopada 2015 roku o godz. 20:00 Fundacja Bente Kahan wraz z wrocławską Akademią Muzyczną zapraszają na prawdziwą ucztę muzyczną, podczas której będziemy mogli wesprzeć tych, którzy bardzo naszej pomocy potrzebują.

Dlatego polecamy Państwa uwadze szczególnie wieczór 9 listopada. O godz. 18:00 spod synagogi wyruszy Marsz Wzajemnego Szacunku zaś o 20:00 wrocławscy muzycy zagrają dla Syrii. Prosimy, aby zachęcali Państwo swoich bliskich do spędzenia tego wieczoru w naszej synagodze, abyśmy mogli tym drobnym – wielkim gestem pomóc tym, którzy w ogarniętej wojną Syrii walczą o przeżycie.

Z tego też względu bilety na koncert nie mają swojej ceny. Fundacja Bente Kahan zachęca, by za wstęp zapłacić przynajmniej 50 zł tak, abyśmy w znaczący sposób mogli wesprzeć działania Polskiej Akcji Humanitarnej. Rezerwacja miejsc pod adresem: bilety@fbk.org.pl bądź telefonicznie 717828123

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.